Dag Leonners,
vanaf morgen vertoeven we met een hele hoop enthousiastelingen in Eupen en omstreken om aldaar met gravel- of racefiets de voorpret van Nick te voorzien van evenveel tijdenspret en napret. Zoals reeds eerder aangekondigd: dagtoeristen zijn welkom, gewoon zorgen dat je ten laatste om 10u aan de jeugdherberg van Eupen staat en je kan meerijden.
Moest je je van afslag vergissen zondag, dan moet je gelukkig niet een half woordenboek afleggen om aan de juiste bestemming te geraken. Gewoon 2 letters inruilen, en je vindt het doel van de rit die vanuit Antwerpen wordt gereden. Wat voor bijzonders is er in Essen te beleven? Dat laat ik aan u om te ondervinden, maar deze rit staat ook gekend als Grensgeval, met name omdat meermaals de grens met Nederland wordt geschampt, echter niet overschreden; nog een mooi aandenken aan de tijd toen er 1 of ander viraal goedje de overheden inspireerde om de grensovergangen af te sluiten.
De GPX voor deze tocht van 102 km vind je hier; vertrek om 9u aan Bar Leon. Voor degenen die om 10u willen vertrekken, gaat het over 66 km langs het niet minder bekende Kalmthout, en wordt de grens ook geschampt in Putte. Die GPX vind je daar. Stuur gerust een lijstje van aanwezigen door naar Jan, dan wordt het RGMC ook netjes aangevuld.
Veel plezier, waar je ook fietst dit weekend!
Davy